Podróże z K.O.S.T.K.Ą. Zaangażuj się.

kwiecień 19, 2016 Podziel się opinią

Zachęcamy do śledzenia postępów grupy pracującej nad scenariuszem gry miejskiej, inspirowanej życiem Św. Stanisława Kostki, która odędzie się w Przasnyszu podczas dni w diecezjach 21 lipca 2016 roku w ramach Światowych Dni Młodzieży 2016.

Podróże z K.O.S.T.K.Ą Gra Miejska Poszczególne etapy Gry, których przewodnikiem będzie św. Stanisław Kostka – patron miasta  w kreatywny, atrakcyjny i ciekawy sposób przedstawiać będą miasto, polską kulturę i nasz region. Poszczególne punkty gry będą nawiązywać do podróży Stanisława do Rzymu. Zadania umożliwiają gościom z innych krajów podzielenie się swoim dorobkiem kulturowym. Projekt przewiduje  zaangażowanie młodych przasnyszan w organizację i przebieg wszystkich działań. To właśnie oni aktwywnie tworzą scenariusz gry miejskiej. Co najważniejsze, robią to po swojemu 🙂 Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu wydarzenia i zachęcamy do udziału w grze. Spotykamy się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, prawie w każdy piątek o godz. 15:30.

Sprawdźcie, co ropbimy:

Powyższe działania zaplanowano w ramach projektu „Biblioteczna Strefa Podróży Małych i Dużych” realizowanego we współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nałkowskiej oraz Fundacji „SCALAM – Prostujemy Drogi Życia”. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Priorytet Promocja literatury i czytelnictwa 2016. Partnerstwo publiczno-społeczne.

LOGOTYOY_together

.