Dzień Skupienia z Zespołem Moja Rodzina u Ojców Pasjonistów

marzec 26, 2015 Podziel się opinią

22 marca 2015 r, w piątą niedzielę Wielkiego Postu, w Sanktuarium M. B. Niepokalanej Przewodniczki w Przasnyszu podczas trzech Mszy Świętych gościł Zespół MOJA RODZINA z Glinojecka. Rodzina Wiśniewskich poprowadziła parafialny dzień skupienia, wydarzenie miało charakter zamyślenia pasyjnego.

Pieśni wielkopostne, stanowiące oprawę Mszy Świętej, zachwycały prostotą i głębokim, emocjonalnym charakterem.

Pani Aldona Wiśniewska (zespołowa mama) dała świadectwo, podczas którego nawiązała do Ewangelii św. Jana  i odwołała się do obrazu jej ukochanej babci, która zapadła jej w pamięć, jako pracowita, nigdy nie uskarżająca się na swój los, potrafiąca słuchać jak nikt inny, silna kobieta. W Zespole grają i śpiewają rodzice i pięcioro dzieci. Pani Wiśniewska mówiła również o trudach i radościach posiadania dużej, kochającej rodziny, która zawsze trzyma się razem zarówno w chwilach radości i świętowania, jak i w trudnych momentach życia. O tym, że trzeba być czujnym, poświęcać się i dostrzegać, czy ktoś potrzebuje rozmowy, przytulenia czy wsparcia.

Dziękujemy Zespołowi i życzymy powodzenia w kolejnych przedsięwzięciach, szczególnie w zrealizowaniu marzenia, jakim jest wyjazd na Światowe Spotkania Rodzim w Filadelfii we wrześniu 2015 roku.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.