Familijny rajd rowerowy 28 września 2013

Wrzesień 27, 2013 Podziel się opinią

UWAGA! UWAGA! W dniu jutrzejszym odbedzie się familijny rajd rowerowy , którego współorganizatorem jest Nasza Fundacja „SCALAM – prostujemy drogi i życia” oraz KROSS, jako realizator pierwszego punktu rajdu – pokazy akrtobatyczne na naszym skate parku. Później jest rajd rowerowy na piknik i koncert do Rostkowa, w trakcie którego zaprezentowany zostanie Projekt – z PZU po lekcjach, na który to projekt nasza Fundacja pozyskała środki z Fundacji PZU.

Jest to impreza otwarta dla wszystkich chętnych mieszkańców naszego miasta i spodziewamy się udziału dużej grupy dzieci i młodzieży . W trakcie przejazdu na rowerach potrzebne sa osoby dorosłe, które będą nadzorowały przejazd dzieci.

pulpit