II Bal Wszystkich Świętych

październik 27, 2015 Podziel się opinią

Parafia Świętego Wojciecha i Fundacja Scalam zapraszają na Bal Wszystkich Świętych.

Impreza rozpocznie się procesją Wszystkich Świętych z lampionami, która wyruszy z placu przed Kościołem parafialnym o godz. 18:30 i przejdzie przez Rynek do pomnika Patrona Miasta. Następnie wszyscy przejdą do MDKu, gdzie w „Klubie Otwartego Umysłu” rozpocznie się Bal. Zagrają DJsTeam. W programie będą konkursy z nagrodami: najciekawsze przebranie za Świętego oraz konkurs na najsmaczniejsze danie z dyni. Dla najmłodszych zabawa z LiveEvents oraz kilkumetrowy anioł na szczudłach.
Wstęp wolny po uprzednim zapisaniu się pod adresem email: bal.wszystkich.swietych@op.pl oraz na Facebooku
Zapraszamy serdecznie.