KONKURS! KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH!

październik 2, 2017 1 Komentarz

Szanowni Państwo,

Fundacja „SCALAM – Prostujemy Drogi Życia” ogłasza konkurs plastyczny na komiks o wybranym świętym. Temat przewodni konkursu brzmi „Święci tacy jak my”. Głównym celem konkursu jest stworzenie komiksu, który będzie stanowił luźną refleksję, wyobrażenie dziecka na temat życia Świętych i Błogosławionych jako „zwykłych” ludzi. Uczestnicy będą musieli ukazać, jak zachowywałaby się osoba święta lub błogosławiona, jeśli żyłaby w dzisiejszych czasach oraz udowodnić, że była „taka jak my”, a co za tym idzie, że my także możemy osiągnąć świętość.

Prace można składać do dnia 16.10.2017r. do biura Fundacji „SCALAM – Prostujemy Drogi Życia” (ul. Leszno 46) lub do nauczyciela, który ogłosił klasie konkurs.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 660 733 400 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Zapraszamy do udziału oraz życzymy powodzenia!

Załączniki:

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNGO ORAZ WYMAGANE ZAŁĄCZNIKI