MBP zaprasza na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz

kwiecień 27, 2016 Podziel się opinią

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zaprasza czytelników,  wszystkich miłośników książek i rowerów na kolejną edycję rajdu rowerowego „Odjazdowy Bibliotekarz”, który odbędzie się 7 maja (sobota).

Zbiórka na  parkingu przed Kościołem Ojców Pasjonistów godz.9.00. Po odczytaniu regulaminu, rozdaniu numerów startowych i podziale na grupy wyruszamy w trasę. Pierwszy przystanek: zwiedzanie Klasztoru Mniszek Klarysek Kapucynek. Następnie odwiedzamy wszystkie biblioteki: Pedagogiczną, Filię nr 2 dla Dzieci i Młodzieży, Bibliotekę Główną i Filię nr 1. Ścieżką  rowerową  ul. Żwirki i Wigury kierujemy się w stronę Karwacza (tam krótki postój) i ruszamy na metę rajdu do Fijałkowa „Gościniec pod Kasztanem” (przyjazd ok. godz.12.00). Na miejscu piknik, konkursy literackie i sprawnościowe, poczęstunek. Ok. godz.15.00 powrót do Przasnysza i rozwiązanie rajdu.

Zapisy w czytelni Biblioteki Głównej lub pod nr telefonu 29 756 49 50 do 30 kwietnia. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

 

Więcej szczegółów na stronie Miejskiej Bibliotei Publicznej:

http://mbpprzasnysz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=791:rajd-rowerowy-qodjazdowy-bibliotekarzq&catid=48:wydarzenia&Itemid=99

odjazdowy2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.