Rodzinny Rajd Rowerowy “Rower z Aureolą”

Wrzesień 24, 2019 Podziel się opinią

W niedzielę 22 września odbył się VI Rodzinny Rajd Rowerowy pod nazwą „Rower z Aureolą”. Jak co roku wyruszyliśmy spod Fary, aby wspólnie odwiedzić św. Stanisława Kostkę.

Naszą wizytę w Rostkowie rozpoczęliśmy od odwiedzenia lokalnego kościoła, przed którym wspólnie pomodliliśmy się w intencji naszych rodzin. Następnie udaliśmy się na teren sąsiadującej z parafią szkoły, gdzie czekały już na nas ciekawe atrakcje. Grupa Młodzieżowa przeprowadziła zapisy do loterii, w której główną nagrodę stanowił rower, a grupa animacyjna „TAKT” na czele z Państwem Luizą i Jarosławem Dawidziuk rozpoczęła wspólną zabawę.

Na młodszych uczestników czekały dmuchane zjeżdżalnie, trampolina oraz ogromne klocki, z których maluchy budowały piękne drapacze chmur. Starsi uczestnicy chętnie uczestniczyli w zmaganiach sportowych. Nie mogło zabraknąć także Belgijki, w którą zaangażowały się wszystkie grupy wiekowe.

Sprawdziliśmy również stan wiedzy na temat św. Stanisława Kostki poprzez quiz rodzinny, w który każdy z uczestników zaangażował rodzica. Wbrew pozorom niektóre pytania sprawiły uczestnikom niemały problem! Na koniec spotkania nastąpił punkt kulminacyjny, który każdego roku budzi w uczestnikach mnóstwo emocji – losowanie roweru! Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

Do zobaczenia w przyszłym roku, a na razie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.