CHCESZ POMAGAĆ

ZMIENIAJMY ŚWIAT RAZEM

Szanowni Państwo,

Wszystkie osoby, które chcą aktywnie pomagać  w realizowaniu naszych celów serdecznie zapraszamy do współpracy. Rozumiemy Państwa chęć do dokonywania zmian, do wprowadzania w życie idei. Dzięki Państwa wsparciu możemy zaangażować się w pomoc przy realizacji większej ilości wydarzeń, bardziej wspierać, aktywniej działać i przez to dokonywać realnych zmian w życiu naszej społeczności. Osoby pragnące wesprzeć finansowo realizację statutowych celów Fundacji SCALAM – PROSTUJEMY DROGI ŻYCIA, prosimy o wpłatę dowolnej kwoty na numer rachunku bankowego:

67 2030 0045 1110 0000 0255 4170    z   dopiskiem   „DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE”

dane do przelewów zagranicznych:

BIC (SWIFT): GOPZPLPW

IBAN – PL 67 2030 0045 1110 0000 0255 4170

Jeżeli chcą Państwo wpływać na kształt naszej lokalnej rzeczywistości, zapraszamy Państwa, jako autorów i realizatorów projektów, zgodnych z  celami naszej Fundacji. Szczegóły dotyczące procedury realizacji projektów znajdują się  w REGULAMINIE FINANSOWANIA. To dzięki Państwa pomysłom i znajomości lokalnych potrzeb realizujemy nasze działania. Dzięki dołączaniu do naszego Zespołu kolejnych osób chcących realizować projekty wspólnie zmieniamy świat.