Rowerowa Gra Miejska o św. Stanisławie Kostce

Czerwiec 24, 2018 Podziel się opinią

W związku z pojawieniem się listów poszukiwawczych, w poniedziałkowy poranek grupa sześćdziesięciorga rowerzystów spotkała się w przasnyskiej Farze, aby wspólnie wziąć udział w poszukiwaniach św. Stanisława Kostki. Po obejrzeniu prezentacji oraz wysłuchaniu regulaminu uczestnicy wyruszyli w drogę. Okazało się, że uciekający do Rzymu Staś pozostawił im pewne wskazówki oraz zadania. Musieli zmierzyć się nie tylko z wyzwaniami opierającymi się na wiedzy, takimi jak krzyżówka i quiz, ale także wymagane było wykazanie się sprawnością fizyczną oraz  sprytem m.in. przy budowaniu najwyższego domku z kart. Uczestnicy spisali się na medal, uzyskując bardzo duże ilości punktów. Pierwsze miejsce zajęła grupa Żółta ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu. Drugie miejsce, po dogrywce polegającej na złapaniu i doprowadzeniu Stasia,  zajęła grupa Pomarańczowa ze Szkoły Podstawowej nr 3, natomiast trzecie miejsce zajęła grupa Zielona również ze Szkoły Podstawowej nr 2. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

Specjalne podziękowania kierujemy również do naszych wspaniałych Wolontariuszy oraz opiekunów, dzięki którym gra mogła się odbyć!

 

Serdecznie dziękujemy za pomoc Parafii św. Wojeciecha, Siostrom Pasjonistkom św. Pawła od Krzyża, Organizatorom Szlaku Św. Stanisława Kostki,  Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu, Szkole Podstawowej nr 3, Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Rostkowie,  Liceum Ogólnokształcącemu im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu oraz wszystkim zaangażowanym.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.