PIERWSZE SPOTKANIE RCS

w KOŚCIELE OJCÓW PASJONISTÓW

odbędzie się pierwsze spotkanie

RUCHU CZYSTYCH SERC,

Nie trzeba się wcześniej zgłaszać. Po prostu przyjdźcie!

love-each-other-700771_1280

Kilka informacji o RCS:

RCS to katolicki ruch młodzieżowy, którego powstanie zainicjowało czasopismo „Miłujcie się!”. Wspólnota ta stawia sobie za zadanie rozpowszechnianie idei dojrzewania do miłości, wzrastania w niej oraz pielęgnowania czystego serca. Wspólnota RCS pomaga też walczyć swym członkom ze swoimi słabościami. Działania Ruchu skierowane są zarówno do osób, dla których najistotniejsze jest zachowanie czystości przedmałżeńskiej i wolność od wszelkich nałogów, jak i dla tych, którzy potrzebują lekarstwa na poranione serce i pragną się wyrwać z uzależnień. Patronką Ruchu Czystych Serc jest bł. Karolina Kózkówna.

Do Ruchu może przystąpić absolutnie każdy, kto wyraża szczerą chęć kochania czystą miłością. Członkowie Ruchu Czystych Serc sami mówią o sobie:

Chcemy tylko prawdziwej miłości, niezależnie od tego, do jakiego stanu powołuje nas Pan, dlatego zawierzamy się Temu, który nas stworzył – Jedynemu Ekspertowi – Jezusowi Chrystusowi, prosząc, aby to On uczył nas, jak kochać, i by leczył zranione serca.

Chcesz przeczytać więcej o RCS? Zajrzyj na stronę http://www.rcs.org.pl/pl.html

DOŁĄCZCIE DO NAS!